ciurlionis-sielos-brolis_57_01713774763-45cecf6b39afbc6fbdc59d6ea16800c1.jpg

• Savičiaus g. 11, Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Ko galime pasimokyti iš genijaus?

Integruotos pamokos „Čiurlionis - sielos brolis" sumanytoja ir įgyvendintoja – aktorė, M. K. Čiurlionio namų edukatorė Livija Krivickaitė, savo pavyzdžiu liudijanti mokiniams meilę Čiurlionio kūrybai bei istorijai, atsiradusią iš autoriteto paieškos.

Pamokos metu mokiniai, pasitelkiant teatrinius žaidimus ir interaktyvumą, ne tik supažindinami su M. K. Čiurlionio gyvenimu, muzika, paveikslais ar žodine kūryba – jie kviečiami į autoriteto paieškas šiuolaikiniame pasaulyje.

Pasitelkiant garsiausio lietuvių menininko pavyzdį, mokiniai skatinami į savo kasdienybę žvelgti su pagarba, pasiaukojimu bei meile, taip sukriant pagrindą saviraiškos paieškose.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Per pažintį su M. K. Čiurlionio gyvenimu ir kūryba įkvėpti mokinius ieškoti autoritetų.

Lektorė supažindina mokinius su istoriniais M. K. Čiurlionio namais ir kambariu, kuriame jis gyveno.

Mokiniams pristatomas M. K. Čiurlionio gyvenimas, pagrindiniai kūrybos bruožai, pateikiami paveikslų ir muzikinių kūrinių pavyzdžiai.

Kartu su lektore mokiniai žaidžia teatrinius žaidimus, klausosi pasakojimų apie M. K. Čiurlionio vaikystę ir kelią pripažinimo link, tyrinėdami autoritetų svarbą ir reikšmę. Mokiniai skatinami pasidalinti savo autoritetais ar jų paieškomis.

Apibendrinant pamoką, mokiniai skatinami pasidalinti įspūdžiais, naujomis žiniomis ir potyriais. Už pasidalinimą mintimis jie apdovanojami M. K. Čiurlionio atviruku, todėl įprastai visi įsitraukia į procesą ir nelieka pasyvių stebėtojų.

Idealai, vertybės, asmenybės. Muzikos kūriniai ir jų kontekstai.

Senamiesčio seniūnija, Savičiaus g. 11, Vilnius