interaktyvi-pazintis-su-m-k-ciurlionio-vilniumi_57_01710770435-6165b506cdbba4e432662169d5920df4.jpg

Interaktyvi pažintis su M. K. Čiurlionio Vilniumi

Pamoką sukūrė - M. K. Čiurlionio namai Vilniuje
  • Dailė,
    Istorija,
    Muzika
  • Savičiaus g. 11
    Įmonės atstovas

Kaip gerai pažįstate M. K. Čiurlionį ir jo Vilnių?

Naudojant interaktyvias priemones ir žaidimus, pamokoje mokiniai įgyja žinių apie M. K. Čiurlionio gyvenimą, jo veiklą ir amžininkus, susipažįsta su menininko takais Vilniuje.

Prieš pamoką rekomenduojama pasivaikščioti M. K. Čiurlionio takais Vilniuje, kaip vedlį naudojant nemokamą programėlę „M. K. Čiurlionio Vilnius“, kurią į mobilųjį telefoną galima parsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių. Nesant galimybės pasivaikščioti mieste, užtektų išsamiai susipažinti su programėlės informacija. Tačiau labai rekomenduojame pasivaikščioti!

Susipažinus su M. K. Čiurlionio takais Vilniuje, mokiniai atvyksta į Čiurlionio namus. Čia dalyvauja protmūšyje „Pažink Čiurlionį“, kurio metu komandos tarpusavyje varžosi dėl geriausiai M. K. Čiurlionį pažįstančiųjų titulo.

Pamoką ir protmūšį sukūrė bei veda aktorė, edukatorė Livija Krivickaitė.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Naudojant interaktyvias priemones, susipažinti su M. K. Čiurlionio gyvenimu Vilniuje.

1. Klasė su mokytoja pasivaikšto po M. K. Čiurlionio lankytinas vietas Vilniuje naudodami mobiliąją programėlę „M. K. Čiurlionio Vilnius“ (arba išsamiai susipažįsta su programėlėje pateikta informacija).
2. Klasė atvyksta į Čiurlionio namus, suformuoja komandas.
3. Pamokos-protmūšio vedėja pristato taisykles, pateikia klausimus ir užduotis, kuriuos žaidėjai turi atsakyti per nustatytą laiką. Už teisingus atsakymus skiriami taškai.
4. Daugiausiai taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja.

M. K. Čiurlionis. Vilniaus laikotarpis

Senamiesčio seniūnija, Savičiaus g. 11