sveciuose-pas-ciurlioni_57_01713352920-1981a2d8140c543b0ba2b4943c806246.png

• Savičiaus g. 11, Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Ar žinai, kaip M. K Čiurlionis kūrė savo paveikslus?

Drąsiai ir kūrybiškai pažvelgsime į M. K. Čiurlionio meninį pasaulį, susipažinsime su M. K. Čiurlionio daile ir išbandysime savo kūrybiškumą piešiant „Čiurlionišką paveikslą".

Pamokos metu 1 – 4 klasių mokiniai supažindinami su kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio tapybos kūriniais per interaktyvų improvizuoto paveikslo kūrimą. Mokiniams išklausius pamokos medžiagą – kartu su edukatore išanalizavus eksponatus ir paveikslus – suteikiama galimybė tapti kūrėjais ir savo mintis bei įspūdžius perteikti piešinio pavidalu. Naudojami autentiški pasakojimai, siekiant atskleisti psichologiniu aspektu menininko asmenybės savitumą, kūrybiškumo ir raiškos galias.

Pamoką veda smuikininkė, knygos „Šiandien karaliai mums pasakas seka“ autorė, pedagogė Milda Pleitaitė.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Drąsiai ir kūrybiškai pažvelgti į M. K. Čiurlionio meninį pasaulį.

Edukatorė supažindina mokinius su istoriniais M. K. Čiurlionio namais ir kambariu, kuriame jis gyveno;

Mokiniams pristatoma trumpa informacija apie M. K. Čiurlionio tapybą, kūrybos bruožus, analizuojamos M. K. Čiurlionio paveikslų reprodukcijos;

Mokiniai pakviečiami kurti improvizuotus paveikslus, remiantis M. K. Čiurlionio kūrybos bruožais ir technikomis;

Kūrybiškumas skatinamas edukatorei pasakojant autentiškas istorijas apie M. K. Čiurlionio vaikystę ir paauglystę;

Apibendrinant, mokiniai skatinami pasidalinti įspūdžiais, naujomis žiniomis ir potyriais.

M. K. Čiurlionio tapyba, simbolizmas

Senamiesčio seniūnija, Savičiaus g. 11, Vilnius