taupymo-pradziamokslis_57_01716620769-6711b58eb77f879967e1289c73ad4150.png

• Jeruzalės g. 17
  • 45 min

Kodėl taupyti „apsimoka“?

Pamokoje vaikai diskutuos apie pinigų taupymą, mokysis finansinio raštingumo pradmenų. Skaičiuodami ir lygindami produktų kainas, supras, kad taupymas ir atsakingas elgesys su pinigais yra naudingi.

Parduotuvėje pagal pateiktus receptus apskaičiuos ir palygins gaminio savikainą perkant pigiausius ir brangiausius ingredientus. Suskaičiuos, kiek gali sutaupyti bei ką nusipirktų už šią sumą.

Iliustracija pamokos autorės.

Ugdyti mokinių finansinį raštingumą.

1. Sudominimas ir trumpa diskusija apie taupymą pagal medžiagoje pateiktus klausimus.
2. Klasė keliauja į artimiausią parduotuvę.
3. Vaikai grupėmis atlieka užduotį - ieško ingredientų, apskaičiuoja ir palygina gaminio savikainą.
4. Apibendrina skaičiavimus, sugalvoja arba randa ką galima įsigyti už sutaupytus pinigus.
5. Refleksija naudojant pateiktas sakinių pradžias.

Atsakingi sprendimai ir elgesys, santykiai ir bendradarbiavimas, finansiniai skaičiavimai, natūralieji ir sveikieji skaičiai.

Verkių seniūnija, Jeruzalės g. 17