esu-tai-ka-valgau_57_01713444409-2145a0db79d6e94582ac518a8eeda610.jpg

Gyvenimo įgūdžiai
  • Žirmūnų g. 2, Vilnius
  • 45 min

Ar maistas turi įtakos mano savijautai?

Šioje pamokoje (angl. pavadinimas „I Am What I Eat“), integruojant anglų kalbą ir gyvenimo įgūdžius, moksleiviai gilina žinias apie mitybos reikšmę žmogaus gyvenimo kokybei.

Mokiniai komandomis lankosi parduotuvėje ir atlieka užduotis: suranda mokytojos sąraše pateiktas prekes ir produktus, palygina jų kainas, suformuoja sveiko maisto krepšelį, apskaičiuoja jo kainą. Pabaigoje visos komandos aptaria rezultatus. Kitoje pamokoje komandos gali parengti pristatymą iš surinktos medžiagos.

Pamokoje lavinami anglų kalbos vartojimo, komandinio darbo įgūdžiai. Praplečiamos žinios apie sveikesnę mitybą ir gyvenseną.

Nuotrauka iš https://shorturl.at/fvCG9

Lavinti anglų k. praktinį naudojimą sveikos gyvensenos tema.

1. Mokiniai atvyksta į artimiausią parduotuvę.
2. Pristatomas pamokos tikslas, uždaviniai.
3. Mokiniai paskirstomi arba pasiskirsto grupelėmis po 3-4.
4. Naudodamiesi užduočių lapų, mokiniai komandomis tyrinėja parduotuvę ir ieško sąraše esančių prekių ir produktų.
5. Radę reikiamas prekes ir produktus, juos pažymi užduočių lape bei nufotografuoja. SVARBU: dėl galimybės fotografuoti prekes, rekomenduojama mokytojui pamokos pradžioje susitarti su parduotuvės personalu.
6. Atlikę užduotį mokiniai susirenka į mokytojo nurodytą vietą ir aptaria savo darbo rezultatus.
7. Galimas pratęsimas - grįžus į mokyklą parengti pristatymą su rastais objektais, produktais ir suformuotais krepšeliais, įterpiant nuotraukas, pateikiant aprašymus ir pagrindžiant pasirinkimus.

Sveika gyvensena. Parduotuvė, pirkiniai

Žirmūnų seniūnija, Žirmūnų g. 2, Vilnius