lygtys-traku-gatveje_57_01673797101-6fc9b8e7e4e06c8bb2d09685ce3cd14e.jpg

• Matematika
  • Trakų g. 1
  • 45 min

Ar moku spręsti tiesines lygtis?

Pamokos tikslas- pakartoti tiesinių lygčių sprendimą, žaidžiant matematinį orientacinį loto žaidimą "Lygtys Trakų gatvėje".
Žaidimą sudaro loto, kuriame kiekvienos lygties atsakymas - tai Trakų gatvės kažkurio namo numeris. Mokiniai, išsprendę lygtį, turi surasti reikiamą pastatą Trakų gatvėje ir jo nuotrauką įklijuoti į lygties vietą užduočių lape (pastatų fragmentų nuotraukos pateiktos pamokos užduočių faile).
Pamoka skirta grupiniam darbui. Sprendžiant lygtis, mokiniams prireiks reiškinių pertvarkymo žinių (vienanario daugyba iš daugianario, greitosios daugybos formulės ir t.t.).
Gero žaidimo !

Pakartoti tiesinių lygčių sprendimą, žaidžiant matematinį orientacinį loto žaidimą "Lygtys Trakų gatvėje".

1. Supažindinti su pamokos tikslu.
2. Pasidalinti į grupes (po 2-4 mokinius), išsidalinti užduočių lapus ir atsakymų kortelių rinkinį.
2. Atlikti užduotis.
4. Aptarti skirtingų grupių gautus rezultatus, ar užteko laiko atlikti užduotis, kas buvo sunkiausia.

Tiesinių lygčių sprendimas. Greitosios daugybos formulės. Reiškinių pertvarkymas.

Senamiesčio seniūnija, Trakų g. 1