figuros-ir-formos-katedros-aiksteje_57_01709712159-03c963246effcf726692bc6da138eae8.JPG

Figūros ir formos Katedros aikštėje

Maksimalus dalyvių skaičius: 10-15
Pamoką sukūrė - Monika Miknevičiūtė
  • Matematika,
    Pradinis ugdymas
  • Katedros aikštė

Kokias geometrines figūras aš matau Katedros aikštės objektuose?

Mokiniai susipažįsta su geometrinėmis figūromis, esančiomis Katedros aikštės objektuose: ieško ten esančių kvadratų, stačiakampių, apskritimų, trikampių, kurie slepiasi aplink esančiuose pastatuose, aikštės grindinyje.

Dalomosios medžiagos pagalba kiekvienas mokinys bando sukurti savo architektūrinį objektą iš geometrinių figūrų.

Šios pamokos metu lavinamos pirmokų kūrybiškumo ir pažinimo kompetencijos.

Supažindinti mokinius su geometrinėmis figūromis, išmokyti jas surasti mus supančioje aplinkoje, atskirti ir įvardyti.

- Su mokiniais apsilankome Katedros aikštėje ir susipažįstame su ten esančiais istoriniais objektais.
- Kiekviename istoriniame objekte kartu su mokiniais surandame geometrines figūras.
- Iš surastų geometrinių figūrų mokiniai konstruoja savo architektūrinius objektus.
- Atlikęs darbą, kiekvienas mokinys įsivertina.

Geometrinės figūros

Senamiesčio seniūnija, Katedros aikštė